ТОВ «Учбово-атестаційний Центр по неруйнівному контролю»

Організація проводить підвищення кваліфікації, підготовку та перепідготовку фахівців з неруйнівного контролю (НК) та діагностики, а також атестацію персоналу згідно з вимогами правил відповідних міністерств та відомств України. Здійснює організацію та проведення інспекцій, діагностику обладнання шляхом використання методів НК для підвищення рівня ядерної та радіаційної безпеки в галузі  атомної і традиційної енергетики, інших галузях промисловості.

Реалізовані проекти:

  • У рамках реалізації проекту WBS 1.01.05.10 «Ініціатива України щодо проблем неруйнівного контролю та технічного обслуговування» за підтримки Міністерства енергетики США (DOE) створено комплекс навчальних класів і лабораторій з головних методів НК: ультразвукового контролю (UT), радіаційного контролю (RT), вихрострумового контролю (ET), капілярного контролю (PT), магнітопорошкового контролю (MT), візуального контролю (VT).
  • У рамках реалізації проекту TACIS U2.01/97 «Створення центру для підготовки, кваліфікації та атестації персоналу ядерної енергетики України з неруйнівного контролю металу (включаючи контрольні зразки)» – створено необхідну інфраструктуру.
  • Налагоджене виробництво вихреструмових зондів, що проводять діагностику та контроль трубок парогенераторів що експлуатуються на АЕС України.