Про компанію

Приватне акціонерне товариство «МІЖНАРОДНА ЕНЕРГЕТИЧНАЯ КОМПАНІЯ» є компанією, яка спрямована на прогресуючий розвиток електроенергетики, її збереження та цільове використання.

Як відомо, електроенергетика – це галузь промисловості, яка забезпечує електрифікацію господарства та побутові потреби населення на основі виробництва й розподілу електроенергії.

Електроенергетика посідає провідне місце в енергетиці кожної країни. Вона є матеріальною основою науково-технічного прогресу, зростання продуктивності праці в усіх галузях суспільного виробництва.

Як галузь промисловості електроенергетика включає тепло-, гідро-, атомні електростанції та електростанції на так званих альтернативних (відновних) джерелах енергії (вітрові, сонячні), електричні та теплові мережі.

З моменту створення вся діяльність групи компаній, що входять до складу «МІЖНАРОДНОЇ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ КОМПАНІЇ», спрямована на запровадження інвестиційних проектів у сфері енергетики.

На теперішній час Приватне акціонерне товариство «МІЖНАРОДНА ЕНЕРГЕТИЧНАЯ КОМПАНІЯ» має чіткі цілі щодо розвитку електроенергетики, досягнення яких якнайкраще вплине на стан електроенергетики як в Україні, так і в інших країнах світу.

Бізнес МЕК постійно зростає завдяки довірі наших клієнтів до нас. 

Співпраця з нами дозволить вам:

1.

2.

3.

Відео презентація

macbook.png

Зв’яжіться з нами у найближчому офісі компанії “МЕК”, або надішліть запитання через Інтернет.

Шукаєте надійного партнера у галузі енергетики?