КІЕП Енергомонтаж

КІЕП Енергомонтаж

КІЕП спеціалізується на проектуванні АЕС, ТЕС і ТЕЦ та має досвід роботи на енергетичних ринках України, Сербії, Хорватії, Македонії, Угорщині, Ірану, низки пострадянських країн. Організацію створено на базі інституту Теплоенергопроекту (пізніше Київського відділення інституту Атоменергопроект) заснованого в 1933 році.

КІЕП має майже 90 річну історію та забезпечує повний комплекс послуг, які включають в себе виконання передпроектних робіт, розробку комплексної проектної документації, супровід будівництва, інженерну підтримку АЕС і ТЕС на всіх стадіях життєвого циклу їх експлуатації. Експерти КІЕП також здійснюють розробку проектів що забезпечують безпечне поводження з радіоактивними відходами і з відпрацьованим ядерним паливом на діючих АЕС та в зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Реалізовані проекти:

  • Будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива – (внутрішньомайданчикові мережі протипожежного водопостачання).
  • Будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (технічне обслуговування зі складом МЦК, комплекс споруд охорони, будівля електричних пристроїв)
  • Поточний ремонт централізованого водогону на промисловому майданчику ВО ПХЗ з метою підвищення безпеки експлуатації існуючих хвостосховищ.