Біографія

Народився в сім’ї робітників.

У 1995 році розпочав трудову діяльність в місті Ізмаїл на посаді заступника директора ВФ «Домбудконструкція», де пропрацював до 1997 року.

З 1997 року по 2002 рік — заступник директора з загальних питань Християнського Благодійного Фонду «Довіра» в місті Ізмаїл Одеської області.

З 2002 року по 2004 рік — заступник директора з правових питань ТОВ ПКФ «Полісервіс» у Одесі.

З 2004 року по 2006 рік — перший заступник голови правління ЗАТ «Українська інвестиційна група», а з 2006 року по 2007 рік — президент ЗАТ «Міжнародна інвестиційна група» в місті Києві. Акціонерне товариство, очолюване Олександром Дубовим, внесло вагомий внесок в розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

З 2007 року — президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Добра та Любові», основною метою якої є здійснення благодійності в інтересах соціально незахищених та малозабезпечених громадян України.

З січня 2015 року працює радником голови правління з питань інвестицій та інновацій приватного акціонерного товариства «Міжнародна енергетична компанія».

5 березня 2015 року очолив «Всеукраїнську федерацію карате».

9 листопада 2015 року призначений на посаду Голови Правління ПрАТ «Міжнародна енергетична компанія».

Освіта

У 1991 році, після закінчення 8 класу, вступив до Білгород-Дністровського медичного училища, яке закінчив у 1995 році за спеціальністю — лікувальна справа.

В період з 1996 року по 2002 рік навчався в Одеській національній юридичній академії, отримав вищу освіту, за кваліфікацією — юрист.

У 2011 році закінчив Одеський національний політехнічний університет за напрямом підготовки «Атомна енергетика», здобув кваліфікацію- бакалавр з атомної енергетики. Продовжив навчання, в 2012 році здобув кваліфікацію спеціаліста з атомної енергетики.

Також, у 2011 році закінчив Львівську комерційну академію, за спеціальністю «Фінанси», здобув кваліфікацію — спеціаліст фінансів.

Працює над написанням кандидатської дисертації за спеціальністю: «Економіка та управління національним господарством».

Сім’я

Дружина Олександра Дубового — Світлана (1978 р.н.) — президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Добра та Любові», яка постійно опікується дітьми-сиротами, інвалідами, одинокими людьми похилого віку та багатодітними сім’ями.

Сім’я Дубових теж багатодітна. Олександр і Світлана виховують п’ятеро дітей: двох синів Марка та Федора та трьох доньок: Олександру, Софію та Лідію.

Політична діяльність

Народний депутат України 6-го скликання з 23 листопада 2007 до 12 грудня 2012. На час виборів: президент Міжнародної благодійної організації «Фонд Добра та Любові», Член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 26 грудня 2007). Є автором і співавтором ряду профільних законопроектів.

Народний депутат України 7-го скликання з 12 грудня 2012.Член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Після протистояння та трагедії в Одесі 2 травня 2014 року Дубовой заявив, що він пропонував скасувати футбольний матч, а також повідомив, що він прогнозував такий розвиток подій, але не мав змоги вжити заходів для запобігання трагедії. Він спростував звинувачення тогочасного голови ОДА Володимира Немировського, який назвав його організатором сутичок, а пізніше виграв у екс-губернатора справу про захист репутації в суді.

Нагороди, державні ранги

Почесна грамота Кабінету Міністрів за вагомий особистий внесок в розвиток підприємництва, формування ринкової інфраструктури та з нагоди Дня підприємця. Подяка, медаллю та Почесною грамотою Державного департаменту України з питань виконання покарань. Подяка Української Асоціації прокурорів за активну громадську позицію, сприяння діяльності Української Асоціації прокурорів, спрямованої на підтримку авторитету та позитивного іміджу прокуратури, утвердження верховенства права і зміцнення правопорядку.

Благодійна діяльність

З 2007 року Олександр Дубовой керує міжнародним благодійним фондом «Фонд добра та любові». Головна його мета — благодійна діяльність в інтересах соціально незахищених, малозабезпечених та інших осіб, які потребують підтримки, сприяння створенню необхідних умов для повноцінного розвитку, соціальної реабілітації, духовного та морального відродження людей, які потребують соціальної опіки та допомоги. Численні благодійні акції фонду «Фонд Добра та Любові», охопили десятки тисяч дорослих і дітей у всій Бессарабії. Це і різдвяні подарунки, які тільки цього року отримали близько 15 тисяч, допомога багатодітним сім’ям, інвалідам, ветеранам, пенсіонерам і т. д ..

Багато уваги фонд приділяє і підростаючому поколінню. Мета конкурсів, які щорічно проводяться за його ініціатива, — стимулювати школярів старанно вчитися і досягати високих результатів у навчанні. Вже багато років сотні відмінників всієї Бессарабії отримують від благодійного фонду за досягнуті високі результати у навчанні цінні подарунки: ноутбуки, телефони, планшети тощо. А цього року переможців конкурсу серед школярів Бессарабії «Найкращий щоденник» очікує незабутня поїздка у Францію, в Діснейленд (Париж).

Також, за підтримки фонду знімається ряд документально-історичних фільмів, які розкажуть про славну історію сіл і міст Бессарабії. Фільм «Шевченкове», присвячений історії однойменного села, уже побачив світ.

Тривають зйомки документальних фільмів «Ізмаїл» та «Аккерман», що присвячені історії двох славних міст Бессарабії.

За підтримки фонду проходить велика кількість культурних заходів. Концерти грандіозного масштабу «Акорди осені» і «Акорди Світу» назавжди залишаться в пам’яті жителів Бессарабії. Гостями концертів, які проходили в с. Шевченкове, містах Білгород-Дністровський, Рені, Татарбунари, Ізмаїл, були: Йосип Кобзон, група «Любе», Ян Табачник, Тіна Кароль, Вахтанг Кікабідзе, брати Борисенки, сестри Вікторія та Анастасія Петрик, Павло Зібров, Наталя Бучинська, Ніна Матвієнко, Іван Шепелєв та багато інших.

Цікаві факти

Є частим гостем на національних молитовних сніданках, що проходять у США за участю президента США, релігійних лідерів, політичної та ділової еліти, громадських діячів з різних країн світу.

У селищі Шевченкове (Кілійський район), що відноситься до Одеської області, центральну вулицю за ініціативою жителів перейменували з Радянської в Олександра Дубового. Таке рішення прийняли депутати Шевченківської сільської ради 31 березня 2015, задовольнивши звернення жителів села. Таким чином жителі вирішили подякувати своєму земляку Олександру Дубовому, депутату Верховної Ради України VI—VII скликань, за його багаторічну підтримку Шевченково.

Зв’яжіться з нами у найближчому офісі компанії “МЕК”, або надішліть запитання через Інтернет.

Шукаєте надійного партнера у галузі енергетики?